Юридична консультаціяЮридична допомога компетентного у Вашому питанні юриста

Адвокат

Перший крок на шляху до вирішення складних життєвих ситуацій це – консультація юриста або адвоката (часто називають – юридична консультація). Як правило, під цими словами розуміють перше звернення за юридичною допомогою до компетентного у Вашому питанні юриста або адвоката.

Говорячи про те, що юридична консультація – це лише перший крок, я маю на увазі, що в ході консультації часто виникає потреба в подальшому правовому супроводі обговорених і проаналізованих дій. Глибокі теоретичні знання чинного законодавства або докладна інформація, отримана клієнтом в ході консультації, про подальші його дії, не гарантують якісного і позитивного завершення поточної проблеми. Найчастіше в ході консультації відпрацьовується стратегія та шляхи вирішення конкретної проблеми, малюється певна канва проблеми і можливі шляхи вирішення, а сама реалізація обговорених дій доручається професійному юристу.

Для того щоб перша зустріч пройшла якомога більш плідно, Ви повинні знати, що в процесі консультації адвокатом буде задано низку питань, відповіді на які необхідні для якісної правової оцінки Вашої ситуації. Дуже важливо щоб Ваші розповіді про наболіле та відповіді на поставлені запитання були максимально чесними, оскільки, даючи оцінку Вашій проблемі, ґрунтуючись на недостовірній інформації, юрист може вибудувати неправильну стратегію захисту, що в кінцевому підсумку може призвести до негативного результату. У більшості випадків, юридична консультація (консультація адвоката) проходить в усній формі, але в деяких випадках потрібна письмова консультація у вигляді юридичного висновку або юридичної експертизи (наприклад, з метою подальшого надання такого висновку в державні органи, правової оцінки діяльності підприємства). Консультація адвоката супроводжуватиметься вивченням матеріалів справи, тому обов’язково необхідно взяти із  собою всі документи, що стосуються предмета проблеми.

Для того, щоб Вам було максимально зручно, консультація юриста (адвоката) здійснюється за попереднім записом у заздалегідь обумовлений час і проходить в офісі адвоката або в режимі онлайн. Записатися Ви можете за телефоном, який вказаний в розділі контакти адвоката або через електронну пошту.

tetjana_zaderey

Запишіться на консультацію заповнивши просту форму

Image

За 8 років виграно 200 справ, 30 осіб звільнено з-під варти та виправдано, 150 задоволених клієнтів, жодного обвинувального вироку.

03127, місто Київ,
Голосіївський проспект, 128
офіс 63
Hosting Ukraine