Корисно знати

Корисне

Аліменти і «неофіційні доходи»

Аліменти і «неофіційні доходи»

Чи можливо примусити батька (матір) сплатити заборгованість по аліментах із прихованих доходів. Однозначна відповідь – ТАК.

Досить часто на практиці виникають ситуації, коли платник аліментів приносить до суду довідку про мінімальну заробітну плату.

Однак, є достовірна інформація про високі доходи із невідомих джерел. Особа купляє елітне житло, автомобілі, подорожує на дорогі курорти, має депозити в банках на велику суму, здійснює значні побутові витрати тощо.

У цьому випадку Закон дозволяє стягнути заборгованість по сплаті аліментів через витрати. Таким чином, якщо ці суми не узгоджуються з розміром доходів батька чи матері (залежно від того, хто є платником аліментів), різниця може бути визнана в суді прихованим прибутком, з якого можна стягнути аліменти у вигляді заборгованості за аліментами та неустойки (пені) у зв’язку із простроченням їх сплати.

Основною складністю є доведення так званого «прихованого прибутку». Як правило, людині складно отримати інформацію із відповідних реєстрів речових прав, а також інформацію з обмеженим доступом. Допоможе адвокатський запит. Адвокат виконає роль «слідчого» в збиранні відповідних даних і зможе представити в суді відповідні докази.

А остаточним важелем впливу на платника аліментів виступить заборона виїзду за кордон і арешт майна, що суттєво прискорить погашення заборгованості.

Запишіться на консультацію заповнивши просту форму

Image

За 8 років виграно 200 справ, 30 осіб звільнено з-під варти та виправдано, 150 задоволених клієнтів, жодного обвинувального вироку.

03127, місто Київ,
Голосіївський проспект, 128
офіс 63
  Hosting Ukraine